Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

+4
m.artty
Halis
Urby
Lukas
8 posters

Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Lukas Thu Feb 07, 2013 10:36 am

Zdravím Very Happy
Za prvé neberte to tak že tu chci propagovat nejakej svůj sraz Very Happy sraz můj neni , ale mam ho rad Smile
A proto to sem dávám , letos se budou konat jenom jedny plasy a to v terminu 29.6.2013 a rad bych kdyz uz tak at je tam na co koukat , at uz tam budu jen jako divak a nebo v porote jako lonskej rok Smile a proto bych rad kdyby tam mohly dorazit krasny Oplici z tohodle fora Wink Pokud by nekteri lidi odsud potvrdily ucast , byl bych vam schopen domluvit vyhodnejsi vstupny ( pro klub kde by kazdej pri vjezdu nahlasil a mel by nizsi vstupny ) a domluvit misto kde by jste mohly stat vsichni po hromade Wink a kdyz by to treba slo , tak vzit kamarady co maji pekny auta aby take dorazily , klidne by to mohly bejt i auta ze zahranici atd... bylo by to ciste jen na vas Wink

Nechci to nikomu nutit , ja jen ze mi prislo fajn kdyby tam dorazily fakt hezky auta a bylo na co koukat a uzit si sraz Wink tak kdyby byl zajem piste to sem a ja zacnu domlouvat eventulene vstupny atd...

Omlouvam se za otravovani Very Happy
Lukas
Lukas

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 17. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Thu Feb 07, 2013 4:17 pm

Já bych tam jel Golfem cabroušem (protože ho nemám kam jinam vytáhnout, všude jen samé Opel akce atd. Laughing), ale nebudu tam za blba, když mám teď na něm jen ty dobové Ronalky???

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Dsc03810
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Lukas Thu Feb 07, 2013 7:42 pm

proc bys mel byt za blba Wink kola jsou super Wink a aspon ostatni lidi uvidi ze to jde i bez zbytecnych sracek a kol dotz hanzo Very Happy
Lukas
Lukas

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 17. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Thu Feb 07, 2013 9:45 pm

Lukas napsal:proc bys mel byt za blba Wink kola jsou super Wink a aspon ostatni lidi uvidi ze to jde i bez zbytecnych sracek a kol dotz hanzo Very Happy

... no že to není žádnej pig tuning, jen takovej veteránskej styl, na těch předešlejch širokejch ATS by to tam asi zapadalo lépe Twisted Evil

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy 0dc2a510

... ATSka mají však nového Exclamation OPEL Exclamation majitele Laughing

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy 2012-125
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Halis Fri Feb 08, 2013 12:27 pm

no vidíš a na něm je i to tuning zavaření SPZ, takže dej do pucu to Déčko a nemusíš ani přendavat kola Razz
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Fri Feb 08, 2013 9:40 pm

Halis napsal:no vidíš a na něm je i to tuning zavaření SPZ, takže dej do pucu to Déčko a nemusíš ani přendavat kola Razz

To je fakt, tak tam teda nakonec vezmu to déčko Twisted Evil

... a cabrio asi prodám, když s ním nikam nejezdím Laughing Rolling Eyes

Proč to cabrio není Opel, ale jen obyčejné usmolené VW Mad Crying or Very sad
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  m.artty Sat Feb 09, 2013 1:03 pm

Urby, až ho zase budeš prodávat za takovou cenovku jako minule, tak řekni.... vezmu ho na kšeft Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Lukas Sat Feb 09, 2013 8:26 pm

neni to jen o tuningu Wink budu zase v porote , takze vim ze si pohar odvezou i pekny klasicky auta ve vicemene treba origo stavu Wink
Lukas
Lukas

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 17. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  m.artty Sun Feb 10, 2013 12:03 am

Když to vyjde časově, tak na Plasy rád dorazím... už to plánuju asi 4 sezony, tak by to už snad mohlo vyjít Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  kuba-dc Sun Feb 10, 2013 12:24 pm

Urby napsal:
Halis napsal:no vidíš a na něm je i to tuning zavaření SPZ, takže dej do pucu to Déčko a nemusíš ani přendavat kola Razz

To je fakt, tak tam teda nakonec vezmu to déčko Twisted Evil

... a cabrio asi prodám, když s ním nikam nejezdím Laughing Rolling Eyes

Proč to cabrio není Opel, ale jen obyčejné usmolené VW Mad Crying or Very sad

Urby, až to budeš prodávat, tak dej vědět ;-)
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Halis Sun Feb 10, 2013 8:18 pm

Urby, nebuď smutnej! Mě se Golf I. v cabriu moc líbí a pokud je v origo Karmann... není co řešit!!! A to jsem oplista, ale prostě se mi líbí, no!
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Sun Feb 10, 2013 10:56 pm

Halis napsal:Urby, nebuď smutnej! Mě se Golf I. v cabriu moc líbí a pokud je v origo Karmann... není co řešit!!! A to jsem oplista, ale prostě se mi líbí, no!

Jó já to také tak cítím, je to už legenda a paradoxně asi nejprodejnější veterán z mé garáže Twisted Evil

... kdybych ho chtěl prodat, tak už mám dokonce i kupce za 50tis (to je 2x tolik co mé investice do něj) Rolling Eyes

Koupil jsem ho za 5 a dvacet do něj nacpal Cool

jóó a je to orig Karmann Twisted Evil jen jsem tam to logo už nedával Arrow

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy 64102b10

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy 0a218910

Můj VW je dokonce původní majetek US Army v německu viz. TP Cool

Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Mattes Sun Feb 10, 2013 11:27 pm

Halis napsal:Urby, nebuď smutnej! Mě se Golf I. v cabriu moc líbí a pokud je v origo Karmann... není co řešit!!! A to jsem oplista, ale prostě se mi líbí, no!

Souhlasim,je to dneska hodne cenny auto a navic je to proste legendarni klasika . A proto mame doma taky jednoho. Taky ho mam rad a taky sem Oplista :-))))
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Radek GSi Mon Feb 11, 2013 10:54 am

Taky se připojuji.Na jedničky Golfy jsem ujetej jak normál,cabrio nebo Caddy.Taky jsem Opelista a silně uvažuji že si jedničku pořídím.Jo a k Plasům.Určitě je letos z Corsou po dlouhej době navštívím Very Happy
Radek GSi
Radek GSi

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 25. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  m.artty Mon Feb 11, 2013 2:43 pm

Já mam spíše raději dvojkové Golfy... asi je to dané i tím, že jsem jednoho měl. Takové Country nebo G60 by mi vůbec nevadilo Very Happy
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Lukas Mon Feb 11, 2013 8:17 pm

Urby neprodavej ji Wink za par let bys toho silene litoval Wink
Jinak cim vic peknych aut dorazi tim lip Wink v porote budu ja , kamos co neni jen VWckar a jeste jeden clovek co ma styl a ted taky poridil G1 cabrio Wink takze hodnoceni nebude urcite jen o klasickym tuningu teda spise tuzingu jako to bejva jinde Wink
Lukas
Lukas

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 17. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Tue Feb 12, 2013 12:51 am

m.artty napsal:Já mam spíše raději dvojkové Golfy... asi je to dané i tím, že jsem jednoho měl. Takové Country nebo G60 by mi vůbec nevadilo Very Happy

... jó Country byl také zajímavej počin Twisted Evil

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Volksw10

... ale jak napsal Radek GSi, první Caddy je totální pecka Twisted Evil Cool

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Cadyn210

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Volksw11
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Halis Tue Feb 12, 2013 7:08 pm

Tak to bezpochyby Twisted Evil
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  jarda Tue Feb 12, 2013 7:21 pm

caddyna je supr z toho nápisu na víku jsem byl vždycky hotovej hrozně se mi líbil
jarda
jarda

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 31. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Urby Wed Feb 13, 2013 11:52 am

jarda napsal:caddyna je supr z toho nápisu na víku jsem byl vždycky hotovej hrozně se mi líbil

přesně tak, ten je super Twisted Evil jako na velkejch off road pick upech Cool
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy Empty Re: XVII. Tuning, Styling & Hi-Fi sraz Plasy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru