Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

+21
LU2
rumcajz
waltr
Lukas
Arendal
Radek GSi
technikrz
Dominik Ascona
jarda
- Viktor -
Schiza GSi
Tonda
DepecheMode
m.artty
kuba-dc
Halis
Mattes
xman
Lada dB
Urby
OPEL OLD SCHOOL
25 posters

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Sat Nov 12, 2011 8:58 am

Radku a co to D ??? Bude bude ?
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Radek GSi Sat Nov 12, 2011 10:25 am

Jo to dečko do toho se asi pustí sám majitel.aspon bude víc Opelů na habru a v clubu.Dečko je hodně podobné Corse a já bych k ní bral něco na zadek.Tak uvidíme Very Happy
Radek GSi
Radek GSi

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 25. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Urby Sat Nov 12, 2011 3:54 pm

Radku máš moje požehnání, byla by to nádherná kára na srazy. Markus bude jezdit Kaďourem a ty Corsou, bude to paráda Laughing

To Seno B je za báječnou cenu, jako mladej jsem ho vždycky chtěl Twisted Evil

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 19291692552

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 1929169255

V kůži to je pecka! Taková amerika a to já můžu. Jsem nahlodanej What a Face
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2362
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Sat Nov 12, 2011 8:50 pm

Raději ani nechci vědět, zda to náhodou není 3,0 24V. Už teď mám zase cukání Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Sat Nov 12, 2011 10:38 pm

Opel Manta B 3.0 V6 za cenu 130 000,- (dohoda možná)
http://www.rajveteranu.cz/1065-opel-manta-b-30-v6-zarnovica

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 2-opel10
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Sun Nov 13, 2011 3:36 pm

Halis napsal:Opel Manta B 3.0 V6 za cenu 130 000,- (dohoda možná)
http://www.rajveteranu.cz/1065-opel-manta-b-30-v6-zarnovica

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 2-opel10

Bastl Manta za 130 tis? Tak to je zadarmo geek rendeer scratch
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7526
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Sun Nov 13, 2011 5:13 pm

DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Mon Nov 14, 2011 12:55 am

DepecheMode napsal:A hele ,tento krasavec je na prodej.Se divím že ho pouští.
http://www.ebay.de/itm/Opel-Rekord-C-Coupe-BSG-racing-/350506692842?pt=Automobile&hash=item519bd3b0ea

Tak to je nádhernej kus, toho musím dát na stránky Twisted Evil

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Kgrhqj10
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7526
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Tue Nov 15, 2011 10:34 am

Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Thu Nov 17, 2011 12:27 am

Někde asi dávali k nákupu nad 1500,- Kadetta C zdarma Laughing

http://auto.bazos.cz/inzerat/12839235/OPEL-KADETT-COUPE.php

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 12839210
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Thu Nov 17, 2011 4:52 pm

m.artty napsal:Že já nemám nějakou parkovací halu.... to jsou ceny.... http://auto.aukro.cz/opel-kadett-c-1-2s-i1930600064.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 19306010

k tomu Kadettu C City...
na aukru jsem na něj koukal a než jsem se rozhoupal, tak byl pryč...za dva dny se tam objevil znovu (prý už tam někdo byl, ale kvůi stavu to nechtěl) a to už jsem nelenil a zakoupil jsem ho...
právě jsem odtamtud přijel, byl jsem se podívat na to co jsem zakoupil a dále se domluvit...

1) auto bylo před 6 lety vyvařované - vyvařované jsem našel jen přední podběhy, a to dost vyvařované...bylo to dělané kolem horního uchycení předních tlumičů, přičemž ten levý už je zase na vývar (je to tam zbobtnalé dosti)...dále plechy vařené u přeních světel a plechy jdoucí od uchycení tlumičů k přepážce mezi motorem a kabinou, a dost možná i dělané nosníky od motoru..takže otázka je jak vypadají sloupky dveří, když podběhy jsou na repas...teda jsou vyvařené, ale detailistům se to líbit nebude
v podlaze budou díry - odfouklej tlumexplast (pod ním nabobtnalé plechy) a neodvažoval jsem se ho před zrakem majitele trhat, na zadním čele pod mlhovkou díra
samozřejmě pokud někdo bud chtít auto na parádu, pak jsou teba nové přední blatníky (jsou vařené na hraně, kde jsou šrouby k podběhům), zadní lemy (nabobtnalé) a po bližší prohlídce asi i prah (minimálně jeden)
2) interiér - v palubce vedle volantu vlevo dodělávané nějaké spínače (nepatří tam nejspíš), roztržená sedačka řidiče, díra v koberci pod nohama řidiče, roztržená výpln řidičových dveří, v zadních bočních výplních jsou napsaované hranaté velké repráky, roztržená stropnice nad pravým zadním sedadlem
3) další nectnosti - krátká guma u dvěří řidiče (v rohu), čili tam asi zatýká (nevim), a dále mi majitel říkal, že je unavenej tlumič otvírání kufrových dveří, takže tam měl nějakou dřevěnou štangli a prý jeho otec to nějak i s tou štanglí zavřel natvrdo, takže na hraně střechy uprostřed u kufrových dveří střechy promáčklá směrem ke kufru a přijde mi, že i ty dveře jsou prohnutý jak luk...ve výsledku je mezi gumou kufrových dveří a těmi dveřmi mezera na dva prsty...auto stojí venku na dešti sněhu, takže tam bude zatejkat jak prase
4) výhled dál - majitel mi na dotaz na kastli do emailu napsal, že kvetou jen přední blatníky, čili byl trošku překvapený, když jsem se ke stavu vyjádřil a o slevě nechtěl slyšet...nakonec ale slevil a cena 9 tis...
vyslovil názor, že k autu má citový vztah a že rozhodně ho levněji nedá, to ho raději nechá přes zimu stát venku...
5) funkčnost - auto chytlo hned, zřejmě teda vše chodí, sám jen řekl, že je vymydlený uložení kardanu vzadu...
6) suma sumárum - já jsem auto nevzal, neboť stále dělám na Mantě a asi v tuhle chvíli nemá smysl kupovat další takovej kus, byť se přiznám, že chuť je velká...prostě se mi Kadett C City líbí...
Kdo tedy má chuť si koupit projekt na dlouhé zimní večery, nechť do toho jde. Je škoda, že jsou poničené i věci z interiéru (stropnice, tapece, koberec). Auto je zralé na odstrojení, převaření podběhů, vyvaření podlahy (díry), výměna prahů, lemů, předních blatníků. Auto zachránit jde, ale už to bude něco stát a chtít nějakej čas. Anebo ho někdo kupte a provozujte ho, dokud se nerozpadne. Skončila tomu technická, dosud tedy jezdilo. K ceně si ovšem připočtěte ekodaň 10 tis. Pán auto vlastní 10 let. Já osobně jsem dle popisu do emailu a dle fotek čekal lepší kousek.

kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Thu Nov 17, 2011 8:37 pm

Už na těch fotkách na Aukru toho bylo hodně vidět, ale vidět to naživo je přeci jen nejlepší. Každopádně chválím tvou pevnou vůli Wink
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Thu Nov 17, 2011 10:49 pm

kuba-dc napsal:
m.artty napsal:Že já nemám nějakou parkovací halu.... to jsou ceny.... http://auto.aukro.cz/opel-kadett-c-1-2s-i1930600064.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 19306010

k tomu Kadettu C City...
na aukru jsem na něj koukal a než jsem se rozhoupal, tak byl pryč...za dva dny se tam objevil znovu (prý už tam někdo byl, ale kvůi stavu to nechtěl) a to už jsem nelenil a zakoupil jsem ho...
právě jsem odtamtud přijel, byl jsem se podívat na to co jsem zakoupil a dále se domluvit...

1) auto bylo před 6 lety vyvařované - vyvařované jsem našel jen přední podběhy, a to dost vyvařované...bylo to dělané kolem horního uchycení předních tlumičů, přičemž ten levý už je zase na vývar (je to tam zbobtnalé dosti)...dále plechy vařené u přeních světel a plechy jdoucí od uchycení tlumičů k přepážce mezi motorem a kabinou, a dost možná i dělané nosníky od motoru..takže otázka je jak vypadají sloupky dveří, když podběhy jsou na repas...teda jsou vyvařené, ale detailistům se to líbit nebude
v podlaze budou díry - odfouklej tlumexplast (pod ním nabobtnalé plechy) a neodvažoval jsem se ho před zrakem majitele trhat, na zadním čele pod mlhovkou díra
samozřejmě pokud někdo bud chtít auto na parádu, pak jsou teba nové přední blatníky (jsou vařené na hraně, kde jsou šrouby k podběhům), zadní lemy (nabobtnalé) a po bližší prohlídce asi i prah (minimálně jeden)
2) interiér - v palubce vedle volantu vlevo dodělávané nějaké spínače (nepatří tam nejspíš), roztržená sedačka řidiče, díra v koberci pod nohama řidiče, roztržená výpln řidičových dveří, v zadních bočních výplních jsou napsaované hranaté velké repráky, roztržená stropnice nad pravým zadním sedadlem
3) další nectnosti - krátká guma u dvěří řidiče (v rohu), čili tam asi zatýká (nevim), a dále mi majitel říkal, že je unavenej tlumič otvírání kufrových dveří, takže tam měl nějakou dřevěnou štangli a prý jeho otec to nějak i s tou štanglí zavřel natvrdo, takže na hraně střechy uprostřed u kufrových dveří střechy promáčklá směrem ke kufru a přijde mi, že i ty dveře jsou prohnutý jak luk...ve výsledku je mezi gumou kufrových dveří a těmi dveřmi mezera na dva prsty...auto stojí venku na dešti sněhu, takže tam bude zatejkat jak prase
4) výhled dál - majitel mi na dotaz na kastli do emailu napsal, že kvetou jen přední blatníky, čili byl trošku překvapený, když jsem se ke stavu vyjádřil a o slevě nechtěl slyšet...nakonec ale slevil a cena 9 tis...
vyslovil názor, že k autu má citový vztah a že rozhodně ho levněji nedá, to ho raději nechá přes zimu stát venku...
5) funkčnost - auto chytlo hned, zřejmě teda vše chodí, sám jen řekl, že je vymydlený uložení kardanu vzadu...
6) suma sumárum - já jsem auto nevzal, neboť stále dělám na Mantě a asi v tuhle chvíli nemá smysl kupovat další takovej kus, byť se přiznám, že chuť je velká...prostě se mi Kadett C City líbí...
Kdo tedy má chuť si koupit projekt na dlouhé zimní večery, nechť do toho jde. Je škoda, že jsou poničené i věci z interiéru (stropnice, tapece, koberec). Auto je zralé na odstrojení, převaření podběhů, vyvaření podlahy (díry), výměna prahů, lemů, předních blatníků. Auto zachránit jde, ale už to bude něco stát a chtít nějakej čas. Anebo ho někdo kupte a provozujte ho, dokud se nerozpadne. Skončila tomu technická, dosud tedy jezdilo. K ceně si ovšem připočtěte ekodaň 10 tis. Pán auto vlastní 10 let. Já osobně jsem dle popisu do emailu a dle fotek čekal lepší kousek.


Jako kámo abych ti řekl pravdu,tak jako tohle co si vypsal je u těhdle aut naprosto normální. Vzhledem k tomu,že všichni tady máme rádi Opely, se nedá nic dělat. Počítej s tim,že si koupil "Citynu" starou 35let za 10tis!!!!!!!! (což je super) Která u nás jezdila až do úplnýho konce a podle toho taky tak vypadá. Spíš si myslim,že je dív,že se dochovala aspoň v takovym stavu a je pojízdná :-) nevim jak moc si zdatnej co se týče tak starejch Opelů,ale asi si jich na lopatě moc neviděl,ale nevim :-( já sem koupil Commodora,ve kterym vevnitř rostla tráva skrz podlahy,teda spíš skrz koberce :-) podlahy už nebyli. Koupil sem ho,protože vim,že už bych ho tady nesehnal i když na tom je práce na několik let, a taky nebyl zrovna na ten stav nějak extra levnej Sad
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Thu Nov 17, 2011 11:12 pm

Mattes, ale ty jsi blázen (v tom dobrým slova smyslu). Určitě si to každý musí v hlavě srovnat sám, jestli na to bude stačit nebo to rovnou nechá udělat někoho jiného a tím ta cena bude větší. A když nejsou prostory na uskladnění, tak je lepší si nechat zajít choutky na druhé auto.
Také jsem měl kdysi VW Derby a neuměl jsem si na tom skoro nic udělat sám- zkrátka jsem se toho bál, ale dnes si drbu hlavu, že je pryč...
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Thu Nov 17, 2011 11:25 pm

Halis napsal:Mattes, ale ty jsi blázen (v tom dobrým slova smyslu). Určitě si to každý musí v hlavě srovnat sám, jestli na to bude stačit nebo to rovnou nechá udělat někoho jiného a tím ta cena bude větší. A když nejsou prostory na uskladnění, tak je lepší si nechat zajít choutky na druhé auto.
Také jsem měl kdysi VW Derby a neuměl jsem si na tom skoro nic udělat sám- zkrátka jsem se toho bál, ale dnes si drbu hlavu, že je pryč...

:-)))) jasanda,každej má nějaký možnosti a jinej zase ne :-) taky to tak mam,že už sem se zbavil tolika aut a pak mi to sralo :-( člověk s tim musí tak nějak počítat,že tyhle auta nejou žádná pecka,ale....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Fri Nov 18, 2011 12:28 am


Jako kámo abych ti řekl pravdu,tak jako tohle co si vypsal je u těhdle aut naprosto normální. Vzhledem k tomu,že všichni tady máme rádi Opely, se nedá nic dělat. Počítej s tim,že si koupil "Citynu" starou 35let za 10tis!!!!!!!! (což je super) Která u nás jezdila až do úplnýho konce a podle toho taky tak vypadá. Spíš si myslim,že je dív,že se dochovala aspoň v takovym stavu a je pojízdná :-) nevim jak moc si zdatnej co se týče tak starejch Opelů,ale asi si jich na lopatě moc neviděl,ale nevim :-( já sem koupil Commodora,ve kterym vevnitř rostla tráva skrz podlahy,teda spíš skrz koberce :-) podlahy už nebyli. Koupil sem ho,protože vim,že už bych ho tady nesehnal i když na tom je práce na několik let, a taky nebyl zrovna na ten stav nějak extra levnej Sad

však já se nepodivuju nad tím, jak to vypadá...píšu, že se to zachránit dá...já jen jsem to bral vzhledem k tomu co mi pán povídal do telefonu...říkal, že kvetou jen přední blatníky...prto jsem se těšil na pěknej stav
mě se to auto líbí, to je baz debat...ale měl bych v tuhle chvíli druhý auto takovýhle...manta ještě není hotová, byť už se to blíží a neměl bych ani prostor to uskladnit...kdyby to bylo v situaci, že je manta hotová, tak není co řešit...
Nebo myslíte, že bych to měl vzít a někam to na čas dát, a pustit se do toho až bdue hotová manta?
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Fri Nov 18, 2011 12:31 am

Mattes napsal:
Halis napsal:Mattes, ale ty jsi blázen (v tom dobrým slova smyslu). Určitě si to každý musí v hlavě srovnat sám, jestli na to bude stačit nebo to rovnou nechá udělat někoho jiného a tím ta cena bude větší. A když nejsou prostory na uskladnění, tak je lepší si nechat zajít choutky na druhé auto.
Také jsem měl kdysi VW Derby a neuměl jsem si na tom skoro nic udělat sám- zkrátka jsem se toho bál, ale dnes si drbu hlavu, že je pryč...

:-)))) jasanda,každej má nějaký možnosti a jinej zase ne :-) taky to tak mam,že už sem se zbavil tolika aut a pak mi to sralo :-( člověk s tim musí tak nějak počítat,že tyhle auta nejou žádná pecka,ale....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ono to vypadá, že jsem blázen a chtěl jsem auto nový...jen jsem prostě hodnotil svý možnosti momentálně...jel jsem tam s tím, že když to bude fakt pěkný, tak nebudu řešit, co mám ted rozdělaný a vemu to...ale je to fakt na dýl, a tak se krotím...jediná varianta by byla to dát ke kolegovi práce do garáže, kterou má prázdnou a nechat to tam zatím stát...
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Fri Nov 18, 2011 1:28 am

Pokud máš místo (možnost místa) a chtěl by si Céčko, tak bych ho asi naskladnil. Cena je fajn, lepší už to nebude. Ekopoplatek se dá také řešit.
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Fri Nov 18, 2011 10:57 am

kuba-dc napsal:
Mattes napsal:
Halis napsal:Mattes, ale ty jsi blázen (v tom dobrým slova smyslu). Určitě si to každý musí v hlavě srovnat sám, jestli na to bude stačit nebo to rovnou nechá udělat někoho jiného a tím ta cena bude větší. A když nejsou prostory na uskladnění, tak je lepší si nechat zajít choutky na druhé auto.
Také jsem měl kdysi VW Derby a neuměl jsem si na tom skoro nic udělat sám- zkrátka jsem se toho bál, ale dnes si drbu hlavu, že je pryč...

:-)))) jasanda,každej má nějaký možnosti a jinej zase ne :-) taky to tak mam,že už sem se zbavil tolika aut a pak mi to sralo :-( člověk s tim musí tak nějak počítat,že tyhle auta nejou žádná pecka,ale....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ono to vypadá, že jsem blázen a chtěl jsem auto nový...jen jsem prostě hodnotil svý možnosti momentálně...jel jsem tam s tím, že když to bude fakt pěkný, tak nebudu řešit, co mám ted rozdělaný a vemu to...ale je to fakt na dýl, a tak se krotím...jediná varianta by byla to dát ke kolegovi práce do garáže, kterou má prázdnou a nechat to tam zatím stát...

No vyda,určitě to tak udělej,ubejvá jich,Cityny obzvlášť,takže bych to neřešil. Esli na ní máš a chceš jí,tak do ní di. Vono na ní někdy dojde :-)))) já vim osobně o třech lidech,který by jí taky chtěli (včetně mě) :-)))))))
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Fri Nov 18, 2011 12:20 pm

Jasně že ho ber .A tady máš předlohu pro repas. Shocked Shocked Shocked Shocked
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=mky2i41deqdd
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Fri Nov 18, 2011 9:57 pm

Opel Manta B CC v aukci od 18.000,-
http://aukro.cz/opel-manta-b-cc-i1945081975.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 19450810
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Fri Nov 18, 2011 10:26 pm

Halis napsal:Opel Manta B CC v aukci od 18.000,-
http://aukro.cz/opel-manta-b-cc-i1945081975.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 1945081975

a sakra Very Happy
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Fri Nov 18, 2011 10:37 pm

kuba-dc napsal:
Halis napsal:Opel Manta B CC v aukci od 18.000,-
http://aukro.cz/opel-manta-b-cc-i1945081975.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 1945081975

a sakra Very Happy

Žádný "a sakra",to už máš doma.Cityna volá Very Happy Very Happy Very Happy
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Fri Nov 18, 2011 10:43 pm

Mattes napsal:
kuba-dc napsal:
Halis napsal:Opel Manta B CC v aukci od 18.000,-
http://aukro.cz/opel-manta-b-cc-i1945081975.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 1945081975

a sakra Very Happy

Žádný "a sakra",to už máš doma.Cityna volá Very Happy Very Happy Very Happy

Jestli je to ta manta co si myslím, tak je bez papírů a je to automat. Vím o ní už nějaký čas, je-li to ta samá.
Hele to je jak naschvál, ted se toho nějak vyrojilo Very Happy
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Fri Nov 18, 2011 10:54 pm

Taky ubejvaj :-) By byla pro RadkaGSI,mlačí ségra do sbírky :-)

http://auto.bazos.cz/inzerat/12811841/Corsa-GSi-16i-78-kw-RARITA-EKO-ZAPLACENO.php
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 23 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru