Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mattes - Monza A1/2

+5
Urby
xman
OPEL OLD SCHOOL
Schiza GSi
Mattes
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Mattes - Monza A1/2 - Stránka 3 Empty Re: Mattes - Monza A1/2

Příspěvek  Mattes Tue Dec 06, 2011 10:45 pm

DepecheMode napsal:7J 15-et13.Hele no nevím,budeš mít pak motokáru drncací.To asi nechci,protože drncací mám tu mantu a kadetta,tak bych si u monzy chtěl trošku normálka pojezdit.Takže i pneu nějaký normálka.

:-)))) jasanda,kdyz ja prave tu zadnou drncaci motokaru nemam,tak si chci zase zazit ten pocit,kdy se s autem jede uplne nahovno :-))) takze na 7 chces dat klasiku 195? Nebude to malo? Mam na prodej 8x16 et 19 klasicky pavuciny v peknym stavu :-)
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Mattes - Monza A1/2 - Stránka 3 Empty Re: Mattes - Monza A1/2

Příspěvek  DepecheMode Tue Dec 06, 2011 10:58 pm

Very Happy Very Happy Very Happy jsi mě pobavil-na hovno,to sedí.Ale některý auta si to žádaj.No asi 205,215,uvidíme.Ted mě jde o to jestli et13 vubec na Monzu je reál.Jo jsem koukal že z bmw,že jo ?
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Mattes - Monza A1/2 - Stránka 3 Empty Re: Mattes - Monza A1/2

Příspěvek  DepecheMode Tue Dec 06, 2011 11:00 pm

Jo počkej,vlastně drncáka budeš mít D Kadetta.Ten si to sakra vyžaduje-drncat.Co tubro agregát ? Ted jsem jich za dobrý kačky videl hodně.To bych já moc mohl. !!!!
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Mattes - Monza A1/2 - Stránka 3 Empty Re: Mattes - Monza A1/2

Příspěvek  Mattes Tue Dec 06, 2011 11:43 pm

DepecheMode napsal:Jo počkej,vlastně drncáka budeš mít D Kadetta.Ten si to sakra vyžaduje-drncat.Co tubro agregát ? Ted jsem jich za dobrý kačky videl hodně.To bych já moc mohl. !!!!

Jo,sou to ty BMW. Bude to dobrej hopik :-) na ostrejsi svezeni mam Omegu :-) Kadour bude taky drobet sportovnejsi,mam na nej pripraveny Dezenty 7 a 8 x 14. Na tu Monzu ET 13 pri pneu 215 bude asi jen taktak,zalezi jak bude vysoka :-)) turbina je super,ale asi dostane drobatko vyladenej 8vent.
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Mattes - Monza A1/2 - Stránka 3 Empty Re: Mattes - Monza A1/2

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru