Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

+4
Urby
Mattes
Schiza GSi
OPEL OLD SCHOOL
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  m.artty Fri Dec 02, 2011 10:43 pm

Ty je necháváš stát celou zimu bez nastartování, že je máš pod plachtou? Já jsem letos ani plachtu nedával, abych jí nemusel co 14 dní sundavat, když ho nechám chvíli zavrčet.
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Sat Dec 03, 2011 1:24 pm

m.artty napsal:Ty je necháváš stát celou zimu bez nastartování, že je máš pod plachtou? Já jsem letos ani plachtu nedával, abych jí nemusel co 14 dní sundavat, když ho nechám chvíli zavrčet.

Tak tahle moje dvojka si do jara bohužel nezavrčí, baterky jsou venku, parkování hodně natěsno, zaplachtováno, no prostě celozimní konzervace Twisted Evil Exclamation
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7651
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  m.artty Mon Dec 05, 2011 8:19 pm

Chci tu samolepku, co máš na předním skle Very Happy nebo mám na to, ještě moc nové auto Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Mon Dec 05, 2011 10:03 pm

m.artty napsal:Chci tu samolepku, co máš na předním skle Very Happy nebo mám na to, ještě moc nové auto Laughing

Tudlectu samolepku nechával dělat Radek GSi, tak možná má ještě nějakou doma.
Jinak věk E Kadetta má na old school polep nárok Twisted Evil
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7651
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  m.artty Mon Dec 05, 2011 10:12 pm

Tak já mu napíšu Laughing když to mám tedy dovolené Laughing Mám tam teď samolepky umírajícího cabrio clubu, tak bych to vyměnil za něco perspektivnějšího Smile
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Mon Dec 05, 2011 10:26 pm

m.artty napsal:Tak já mu napíšu Laughing když to mám tedy dovolené Laughing Mám tam teď samolepky umírajícího cabrio clubu, tak bych to vyměnil za něco perspektivnějšího Smile

Jasně, díky za důvěru v náš klub Cool

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Opel110
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7651
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  m.artty Mon Dec 05, 2011 10:41 pm

Fajn členové (s oplím znakem v genech Laughing ), super srazy, docela živý web a forum.... takže důvěra určitě je a bude.
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny - Stránka 2 Empty Re: Můj OPEL KADETT C Coupé - Proměny

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru