Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

+21
LU2
rumcajz
waltr
Lukas
Arendal
Radek GSi
technikrz
Dominik Ascona
jarda
- Viktor -
Schiza GSi
Tonda
DepecheMode
m.artty
kuba-dc
Halis
Mattes
xman
Lada dB
Urby
OPEL OLD SCHOOL
25 posters

Strana 26 z 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Sat Dec 31, 2011 8:35 am

DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Sun Jan 01, 2012 6:21 pm

- Viktor - napsal:koukám moje manta Crying or Very sad no jo klasika velký voči to všechno spravim to není problém... Mad

No počkej, to jako tohle ... Arrow

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20220710

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20220711

... má být původně (cca před rokem) tohle???? Arrow

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 84c09e10

jestli jo, tak to je síla No


Naposledy upravil OPEL OLD SCHOOL dne Sun Jan 01, 2012 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7716
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Sun Jan 01, 2012 6:24 pm

... a tahle Manta je také pekelná fotka Arrow

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20220712
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7716
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Sun Jan 01, 2012 7:33 pm

Ohledně modrý Manty- na tuto inzertní fotku jsem koukal a přemýšlel jsem nad její koupí. A to myslím vážně. Ascona však vyhrála, i když byla dražší.
Škoda jí...
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Mon Jan 02, 2012 1:15 am

OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7716
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Sat Jan 07, 2012 7:17 pm

Pro m.arttyho: aukce nyní za 3.500,-Kč Dne 11.1.2012 prodáno za 6.100,-Kč
OPEL KADETT COMBO 1,6D PICK-UP r.v. 1986, Prodám tohoto spolehlivého dělníka. Plně funkční, pravidelně každoročně servisovaný (oleje, filtry, rozvody, brzdy, atd.). Např. zadní brzdy komplet nové vč. bubnů. Před cca 4 roky kompletně vyvařená podlaha a nosníky. Opticky horší, než je jeho skutečný technický stav. K autu přidám ještě spoustu náhradních dílů a za příplatek 2.000,- Kč můžu přihodit originál OPEL ALU 15" s letními pneu. V dubnu mu končí STK a už se mi to nechce řešit.
http://aukro.cz/opel-kadett-combo-1-6d-pick-up-i2038085879.html

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20380810

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20380811


Naposledy upravil Halis dne Thu Jan 12, 2012 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Sat Jan 07, 2012 8:43 pm

Smile Martty o něm samozřejmě ví Smile a dokonce v tom autě jsou přední sedačky ode mne Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Sun Jan 08, 2012 2:55 pm

Já jsem to více-méně tušil, ale že v tom jezdí ND od tebe, to jsem teda nevěděl Wink A co ty na něj? Je to opravdu tak, jak popisuje?
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Sun Jan 08, 2012 3:46 pm

Mělo by být, vyměnil jsem si s pánem pár mailů a čekám jak to bude. Tuším, že pán dělal něco kolem aut, takže by to asi technicky mohlo být tak jako povídá. Viděl jsem i další fotky a víceméně to asi bude odpovídat. Uvidíme podle cenovky no....jen nevim, jestli pak nebudu vystěhován z domova Smile
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Sun Jan 08, 2012 6:41 pm

Tak držím palce, ať to vážně dobře dopadne.
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Jan 09, 2012 12:12 am

kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Urby Mon Jan 09, 2012 1:51 am

Halis napsal:Pro m.arttyho: aukce nyní za 3.500,-Kč
OPEL KADETT COMBO 1,6D PICK-UP r.v. 1986, Prodám tohoto spolehlivého dělníka. Plně funkční, pravidelně každoročně servisovaný (oleje, filtry, rozvody, brzdy, atd.). Např. zadní brzdy komplet nové vč. bubnů. Před cca 4 roky kompletně vyvařená podlaha a nosníky. Opticky horší, než je jeho skutečný technický stav. K autu přidám ještě spoustu náhradních dílů a za příplatek 2.000,- Kč můžu přihodit originál OPEL ALU 15" s letními pneu. V dubnu mu končí STK a už se mi to nechce řešit.
http://aukro.cz/opel-kadett-combo-1-6d-pick-up-i2038085879.html

Zrovna nedávno jsem na jedno koukal a docela bych i nějaké pěkné Combo bral Cool

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Opelkadettecombo

http://www.freewebs.com/kadettcombo/picsofthecombo.htm

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Combo001
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Mon Jan 09, 2012 10:30 pm

Kdyby jste ho chtěl někdo zachránit, tak ho zachraňte. Už od té doby co se tam objevilo o něm pořád přemýšlím, ale spíš docházím k argumentům proti než pro Crying or Very sad Největší průser je, že ho nemám kam dát... a aby jen tak stálo před barákem na parkovišti.... a taky nevím jestli by bylo úplně ideální živit dvě auta jen proto, že je chci (přecejen studuju a nevydělávám Very Happy ). Nevím hoši, jsem z toho takovej celej rozpolcenej.... Mad Vím, že ho třeba pak už neseženu, ale zase nemám dodělané ani cabrio ani Astru a přivést si další vrak Smile Jak říkám, kdybych to měl kam postavit a nechat to tam 3 roky stát, skočím po tom hned... ale v situaci kdy mám v jedné garáži cabrio a ve druhé dílnu to nejde... Rolling Eyes Nevim Rolling Eyes
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Tue Jan 10, 2012 1:43 am

Já bych ho bral, protože třeba za rok nebudou, jen jde o to, zda by mi ho pak Viktor udělal nějak takhle Razz Arrow



CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 20040411

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Combo112

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Combo113

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Cimg3112

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Cimg3113

Ideální kára jako poředatelský vůz na Habr Twisted Evil Dalo by se v té boudě spát???

Ještě jedna perla E pick up Laughing Arrow

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Img_0011
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7716
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Tue Jan 10, 2012 9:38 am

Spát by se v tom asi dalo... Korba má cca 2,5 m2.
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Tue Jan 10, 2012 11:03 am

Pěkný fotečky I love you na toho zlaťáka dát kola z modrýho a byl bych spokojenej...
RE Martty: já zase před nedávnem objevil kombajna v docela slušným stavu, ale mám to stejné jako ty... Ascona nedodělaná a volné místo žádné. Sice nestuduju, ale mám rodinu, která každou volnou korunu sešrotuje. Nehledě na to, že člověk neví co se bude dít dál s rostoucí krizí a zvyšující se nezaměstnaností. Zkrátka mám strach, aby mi pak ty peníze nechyběli. pale
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Tue Jan 10, 2012 10:01 pm

m.artty napsal: Smile Martty o něm samozřejmě ví Smile a dokonce v tom autě jsou přední sedačky ode mne Laughing

mě se to Combo taky líbíSmile jak moc je to shnilý? a jak je to s technickou? prošlo by to? ptám se, jestli náhodou víš víc:)
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Tue Jan 10, 2012 10:29 pm

Vím víc Smile podlaha vyvařená před 4 lety, přední pravý blatník vyměněn v tu dobu. Díra v zadním podběhu a špatný pravý zadní lem, špatný přední levý blatník. Psal jsem si za majitelem a po opravení těchto tří závad by to dle jako slov STK projít mělo. Jinak viděl jsem i fotku motoráku a tam to vypadá celkem zachovale Smile Dáke jsem viděl fotky interiéru, ten je nic moc, ale kdyby se vyčistil, tak snad dobré. Případně se dá doskládat z jiných Kadettů - mělo by to být stejný.

Pánové, opravdu bych byl rád, kdyby se to auto dostalo do klubu a dostalo se mu záchrany... bohužel v mé garáži to nebude...

Jinak něco pro oko: http://auto.bazos.cz/inzerat/13676768/Opel-Kadett-Gsi-16v-Champion.php

Cena 80 tisíc, ale krasavec Smile
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Tue Jan 10, 2012 11:26 pm

m.artty napsal:Vím víc Smile podlaha vyvařená před 4 lety, přední pravý blatník vyměněn v tu dobu. Díra v zadním podběhu a špatný pravý zadní lem, špatný přední levý blatník. Psal jsem si za majitelem a po opravení těchto tří závad by to dle jako slov STK projít mělo. Jinak viděl jsem i fotku motoráku a tam to vypadá celkem zachovale Smile Dáke jsem viděl fotky interiéru, ten je nic moc, ale kdyby se vyčistil, tak snad dobré. Případně se dá doskládat z jiných Kadettů - mělo by to být stejný.

Pánové, opravdu bych byl rád, kdyby se to auto dostalo do klubu a dostalo se mu záchrany... bohužel v mé garáži to nebude...

Jinak něco pro oko: http://auto.bazos.cz/inzerat/13676768/Opel-Kadett-Gsi-16v-Champion.php

Cena 80 tisíc, ale krasavec Smile

problém bude ekodaň...prý zaplacená není...
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Tue Jan 10, 2012 11:33 pm

m.artty napsal:Vím víc Smile podlaha vyvařená před 4 lety, přední pravý blatník vyměněn v tu dobu. Díra v zadním podběhu a špatný pravý zadní lem, špatný přední levý blatník. Psal jsem si za majitelem a po opravení těchto tří závad by to dle jako slov STK projít mělo. Jinak viděl jsem i fotku motoráku a tam to vypadá celkem zachovale Smile Dáke jsem viděl fotky interiéru, ten je nic moc, ale kdyby se vyčistil, tak snad dobré. Případně se dá doskládat z jiných Kadettů - mělo by to být stejný.

Pánové, opravdu bych byl rád, kdyby se to auto dostalo do klubu a dostalo se mu záchrany... bohužel v mé garáži to nebude...

Jinak něco pro oko: http://auto.bazos.cz/inzerat/13676768/Opel-Kadett-Gsi-16v-Champion.php

Cena 80 tisíc, ale krasavec Smile

To je krasavec Twisted Evil

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 13676712

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 13676713
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7716
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Wed Jan 11, 2012 12:28 am

No chlapy,nevim nevim,to Combo na tom bude hodně bídně. Těžce udřený auto na konci,přední ramena těsně před upadnutim. Spíš bych radši koupil něco staršího,co už bude mít cenu. Tyhle auta sou zatim ještě okolo nuly. Bohužel Combům moc neholduju. Je jasný,že když se udělá,tak vypadá pěkně :-) spíš fakt investujte čas a úsílí do aut,který už si to zaslouží. Kdyby v tom bylo aspoň nějaký pořádný srdce,ale.......
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Urby Wed Jan 11, 2012 12:51 am

Já to Combo chtěl jako klubového pracanta na Habr Cool Tohle bylo opravdu pěkné, mám ho i na plakátu z Flashe Arrow

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 1404541
Urby
Urby

Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 16. 07. 10

http://www.opeloldschool.cz

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Wed Jan 11, 2012 2:14 am

Urby napsal:Já to Combo chtěl jako klubového pracanta na Habr Cool Tohle bylo opravdu pěkné, mám ho i na plakátu z Flashe Arrow

To schvaluji.

Uchycení ramen by mělo být OK. Ale to nikdo nezpozná, dokud se to nehodí na rampu....

Ekodaň by se dala nejspíš řešit Wink Máme na to lidi, sice trošku z ruky, ale když by se jednalo o Combo, tak bych to zkusil...
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Wed Jan 11, 2012 10:28 pm

Tak Urby tady máš na Habr ideál káru. Very Happy Very Happy
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/opel/ostatni/9634098
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Monza

Příspěvek  xman Wed Jan 11, 2012 10:29 pm

xman
xman

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 18. 07. 10
Age : 37
Location : Pilsen

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 26 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru