Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupy na ebay.de

2 posters

Goto down

Nákupy na ebay.de Empty Nákupy na ebay.de

Příspěvek  m.artty Sat Feb 12, 2011 12:58 am

Nemáte nějakého spolehlivého člověka v německu, který by byl ochoten čas od času zprostředkovat nějaký nákup na ebay (samozřejmě za úplatu). Občas se mi stává, že na ebay narazím na věci, které nemohu sehnat za pár korun, ale bohužel mám problém s tím, že prodejce nemá vypsanou dopravu do ČR a bez znalosti Němčiny ho asi nepřemluvím, aby mi to do ČR poslal. Na gymplu jsem si říkal, že Němčina mi je k ničemu a teď mě strašně mrzí, že jsem se jí neučil :-/
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Nákupy na ebay.de Empty Re: Nákupy na ebay.de

Příspěvek  Halis Sat Feb 12, 2011 1:44 pm

Víš, to máš tak. Sehnat někoho takového by byl neobyčejnej kauf pro každého tady, ale na e-Bay chtěj povětšinou za poštovné do ČR okolo 15,-Euro a čím větší nebo těžší, tak to vyleze i na 25,-Euro za balík. Já i když mám v Berlíně známého, tak jsem u něj pohořel právě na tom, že se nechce handrkovat s prodejcem za tebe a dát v sázku své hodnocení.
Ono by třeba nebylo k zahození udělat v rámci tohoto klubu nějaký holport s německými kluby, ale zase- kdo by to chtěl dělat ve svém volnu??? Neutral
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru