Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

5 posters

Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  rumcajz Mon Apr 04, 2011 9:05 pm

Prodám zadní víko na Recorda D cena 500 Kč

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Euzzybp_thumbProdám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Zeh4qlsr_thumb

Prodám zadní část na Asconu B cena 1500 Kč

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Aox5e9gq_thumbProdám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Jqk50urq_thumb



Naposledy upravil rumcajz dne Wed Sep 21, 2011 3:36 pm, celkově upraveno 7 krát

rumcajz

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Tue Apr 05, 2011 12:17 am

To nevadí, nech to tady jako samostatné téma Laughing Bude to na očích Twisted Evil
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7680
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  Mattes Tue Apr 05, 2011 9:55 pm

Čus,to zadní víko je na 2dv. nebo 4dv? Možná že bude i stejný,nevíš?
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  rumcajz Wed Apr 06, 2011 1:36 pm

Mattes napsal:Čus,to zadní víko je na 2dv. nebo 4dv? Možná že bude i stejný,nevíš?

To víko je z limuzíny,jinak je víko jiný na coupe.

rumcajz

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  Mattes Wed Apr 06, 2011 8:30 pm

oplista napsal:
Mattes napsal:Čus,to zadní víko je na 2dv. nebo 4dv? Možná že bude i stejný,nevíš?

To víko je z limuzíny,jinak je víko jiný na coupe.

Díkec,potřeboval bych pro kámoše na Coupe :-(
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  kuba-dc Thu Apr 07, 2011 9:59 pm

zdar, ta prdel z Ascony B...momentálně budu dělat celej zadek u svý Manty B CC...má bohužel celou prdel, tj. i kapsy za kolama dělaný jako dutiny...a otázka zní...nevíte někdo, zdali ten zadek z Ascony B by se nedal použít jako vnější plech na zadku u Manty B CC? jde mi pouze o ten spodek...pod světlama je taková hrana, takovej prolis, ve kterým je přišroubovanej nárazník...tak až pod tím bych to fiknul a to bych potřeboval...celý to stavět od nuly se mi nechce...netrefim ty zaobleni
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  rumcajz Sat Apr 09, 2011 7:18 pm

Jo určitě to bude stejné si myslím stím zadkem z Ascony

rumcajz

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  kuba-dc Sat Apr 09, 2011 11:13 pm

oplista napsal:Jo určitě to bude stejné si myslím stím zadkem z Ascony


no a dokázal bys tu prdel vyfotit detailně zezadu a ze stran? jde mi ot o aby bylo vidět napojení na zadní lemy a tak...
kdyby to bylo hodně podobný, asi bych to vzal....dneska jsem začal a bude to běh na dlouhou trať...kousek po kousku a výsledek nebude hezekj, pač netrefim ten průhyb po délce ani směrem dolů
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  technikrz Sun Apr 10, 2011 8:13 am

kuba-dc napsal:
oplista napsal:Jo určitě to bude stejné si myslím stím zadkem z Ascony


no a dokázal bys tu prdel vyfotit detailně zezadu a ze stran? jde mi ot o aby bylo vidět napojení na zadní lemy a tak...
kdyby to bylo hodně podobný, asi bych to vzal....dneska jsem začal a bude to běh na dlouhou trať...kousek po kousku a výsledek nebude hezekj, pač netrefim ten průhyb po délce ani směrem dolů

Pokud na to nespěcháš, můžeš to porovnat v Habrech s mojí Asconou a nějakou Mantou
technikrz
technikrz

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 08. 08. 10
Age : 48
Location : Příbram

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  kuba-dc Sun Apr 10, 2011 8:34 am

no Habry nestíhám s Mantou...a právě to mám teď rozdělaný, takže spěchám:) abych to dotvořil
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  rumcajz Fri Apr 15, 2011 8:36 pm

No pokusím se ten zadek vyfotit, ale nevím kdy se dostanu do stodoly kde, kde ten zadek mám.Ale vím že spodek je stejný jak jsem aspoň pochopil z tvého psaní co potřebuješ akorád čelo bude jiný se světlama.

rumcajz

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B Empty Re: Prodám víko na Recorda D a zadek na Asconu B

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru