Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

+21
LU2
rumcajz
waltr
Lukas
Arendal
Radek GSi
technikrz
Dominik Ascona
jarda
- Viktor -
Schiza GSi
Tonda
DepecheMode
m.artty
kuba-dc
Halis
Mattes
xman
Lada dB
Urby
OPEL OLD SCHOOL
25 posters

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Mon Mar 21, 2011 7:57 pm

Mattes napsal:Něco pro Asconáře :-)

http://auto.bazos.cz/inzerat/9424414/opel-ascona-B.php

Mattes díky za upozornění = už nevolejte Wink
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Mon Mar 21, 2011 8:05 pm

m.artty napsal:To je nějaké tunigové ne? Nevidím kliky, ani prohlubně pro ně; blatníky jsou nějaké zavláštní.... na veterána to nebude a v dnešní době Golfů na podvozku JOM stočených na max, to nebude ani cool... asi Sad

No teda m.artty...!!! Golfy srovnávat s tímto kočárem není úplně košér. Mně by se třeba líbil i zavařenej.......sakra proč je tolik hezkejch aut Exclamation scratch
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 8:21 pm

Halis napsal:
Mattes napsal:Něco pro Asconáře :-)

http://auto.bazos.cz/inzerat/9424414/opel-ascona-B.php

Mattes díky za upozornění = už nevolejte Wink

No problemo :-)) hlavně když to eště někde je !!
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Mon Mar 21, 2011 8:38 pm

Já jsem jen nastiňoval důvod, proč to musí nabízet tak levně, aby měl šanci to prodat. Jinak mě by se to též líbilo, i upravené Very Happy
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 8:47 pm

m.artty napsal:Já jsem jen nastiňoval důvod, proč to musí nabízet tak levně, aby měl šanci to prodat. Jinak mě by se to též líbilo, i upravené Very Happy

Já už ho bachuju docela dlouho,začínal na 40000,-bez kola,pak rapidně snížil na 22000,- a teď 18000,- zase bez kol. Já jsem mu psal,chtěl jsem do něj jít,ale pak jsem si to rozmyslel,měl bych doma dva podobný modely a to ne :-( dokonce jsem si ani nevšim těch zavařenejch klik,těch lemů jo,je to takový divný
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Mar 21, 2011 9:02 pm

mít obrovskou garáž, tak bych to všechno skupoval a šetřil na hirší časy...prostě projekty do budoucna Very Happy
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 9:19 pm

kuba-dc napsal:mít obrovskou garáž, tak bych to všechno skupoval a šetřil na hirší časy...prostě projekty do budoucna Very Happy

No právě,já v současnosti buduju garáž 5,5m na 16m!!! Větší na zahradu nedam. Mam doma 10 aut a 5 na uskladnění,což už je fakt hodně :-)
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Mon Mar 21, 2011 9:28 pm

Tady je to samej vetešník co skupuje (případně by rád skupoval) vraky Laughing sám nejsem jinej Laughing
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Mar 21, 2011 9:35 pm

Mattes napsal:
kuba-dc napsal:mít obrovskou garáž, tak bych to všechno skupoval a šetřil na hirší časy...prostě projekty do budoucna Very Happy

No právě,já v současnosti buduju garáž 5,5m na 16m!!! Větší na zahradu nedam. Mam doma 10 aut a 5 na uskladnění,což už je fakt hodně :-)

tak se pochlub Laughing co vse doma mas...ja vidim akorat tu Monzu:)
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 9:40 pm

kuba-dc napsal:
Mattes napsal:
kuba-dc napsal:mít obrovskou garáž, tak bych to všechno skupoval a šetřil na hirší časy...prostě projekty do budoucna Very Happy

No právě,já v současnosti buduju garáž 5,5m na 16m!!! Větší na zahradu nedam. Mam doma 10 aut a 5 na uskladnění,což už je fakt hodně :-)

tak se pochlub Laughing co vse doma mas...ja vidim akorat tu Monzu:)

To víš že jo,moc to radši neventiluju co přesně,prostě pár plechovek :-))


Naposledy upravil Mattes dne Mon Mar 21, 2011 9:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Mar 21, 2011 9:43 pm

tak to alespon vypišSmile
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 9:44 pm

kuba-dc napsal:tak to alespon vypišSmile

Depa,nejde to. Si ňákej moc zvědavej Shocked
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 9:45 pm

Spíš sem hoď nějaký fotky jak pokračuješ ty?
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Mar 21, 2011 10:04 pm

Mattes napsal:Spíš sem hoď nějaký fotky jak pokračuješ ty?

no hele, to je ted trosku problem...auto se mi vratilo do garaze...kamos u kteryho to bylo a jezdil jsem k nemu mu poamaht s vyvarem...tak jsme se nepohodli...od listopadu udelal sotva pulku...proste na to sral, parkrat jsem mu to rekl...porad honil neco jinyho, ackoliv dostal penize dopredu...proste to mel na haku...takze jsme se nepohodli a poslali se navzajem do prdele...tim to prozatim skoncilo...
ja bych varil sam, ale prijde mi blby se vyucovat na takovymhle aute...kdyz chci aby to vypadalo...tak nevim co bude...
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 10:16 pm

kuba-dc napsal:
Mattes napsal:Spíš sem hoď nějaký fotky jak pokračuješ ty?

no hele, to je ted trosku problem...auto se mi vratilo do garaze...kamos u kteryho to bylo a jezdil jsem k nemu mu poamaht s vyvarem...tak jsme se nepohodli...od listopadu udelal sotva pulku...proste na to sral, parkrat jsem mu to rekl...porad honil neco jinyho, ackoliv dostal penize dopredu...proste to mel na haku...takze jsme se nepohodli a poslali se navzajem do prdele...tim to prozatim skoncilo...
ja bych varil sam, ale prijde mi blby se vyucovat na takovymhle aute...kdyz chci aby to vypadalo...tak nevim co bude...

Jasný no,abych tě řekl pravdu,tak mi to je jasný. Takovej problem sem řešil u svýho prvního auta tak před 1Oti lety,když jsem si ho vyvařil a pak byl závislej na chlastajícím lakýrníkovi,kterej sliboval,sliboval ...a já myslel,že je konec světa. Nakonec se našel jinej,kterej to zmáknul za tři dni komplet celý a za půlku peněz. Jinak tě k tomuj učení řeknu,že pokud tě to baví,tak se do toho pust,dej si na tom záležet a pude ti to. Jestli si tomu kámošovi drobet koukal pod ruku,tak hodně vokoukneš,tak to dělam já. Sem vyučenej automechanik,rozšířil jsem se na ofiko klempíře a auto elektikáře. Přestavuju vlastníma rukama domek,komplet (kromě elektriky) jinak všechno nový v domácích podmínkách a de to. Musíš do toho vlítnout po hlavě,to jemuj styl,hlavně se dlouho nerozmejšlet :-)))
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Mon Mar 21, 2011 10:21 pm

Mattes napsal:
kuba-dc napsal:
Mattes napsal:Spíš sem hoď nějaký fotky jak pokračuješ ty?

no hele, to je ted trosku problem...auto se mi vratilo do garaze...kamos u kteryho to bylo a jezdil jsem k nemu mu poamaht s vyvarem...tak jsme se nepohodli...od listopadu udelal sotva pulku...proste na to sral, parkrat jsem mu to rekl...porad honil neco jinyho, ackoliv dostal penize dopredu...proste to mel na haku...takze jsme se nepohodli a poslali se navzajem do prdele...tim to prozatim skoncilo...
ja bych varil sam, ale prijde mi blby se vyucovat na takovymhle aute...kdyz chci aby to vypadalo...tak nevim co bude...

Jasný no,abych tě řekl pravdu,tak mi to je jasný. Takovej problem sem řešil u svýho prvního auta tak před 1Oti lety,když jsem si ho vyvařil a pak byl závislej na chlastajícím lakýrníkovi,kterej sliboval,sliboval ...a já myslel,že je konec světa. Nakonec se našel jinej,kterej to zmáknul za tři dni komplet celý a za půlku peněz. Jinak tě k tomuj učení řeknu,že pokud tě to baví,tak se do toho pust,dej si na tom záležet a pude ti to. Jestli si tomu kámošovi drobet koukal pod ruku,tak hodně vokoukneš,tak to dělam já. Sem vyučenej automechanik,rozšířil jsem se na ofiko klempíře a auto elektikáře. Přestavuju vlastníma rukama domek,komplet (kromě elektriky) jinak všechno nový v domácích podmínkách a de to. Musíš do toho vlítnout po hlavě,to jemuj styl,hlavně se dlouho nerozmejšlet :-)))

no to si taky rikam, ale mam fakt obavy, abych to neprznil...chci aby to auto vypadalo...
ale asi to tak skonci...uvidime...
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Mattes Mon Mar 21, 2011 10:24 pm

:-)) prostě do toho vlítni a ser na to. Pořád si řikej,že si to děláš pro sebe a uděláš si to tak,jak se to líbí tobě. Na ostatní se vykašli,všichni budou mít dycky nějaký keci..... ať dobrý,nebo špatný. Čus
Mattes
Mattes

Poèet pøíspìvkù : 333
Join date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Tue Mar 22, 2011 1:32 am

Sakra tady to jede Very Happy

Zajímavé kousky, jak Déčko, tak Rekord

Kadett, bude v pěkném stavu, ale vzhledově to není úplně moje parketa Mad

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 94071210

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 94071211

Rekord je trochu tuněnej, ale to se dá za tu cenu překousnout a ty kola bych tam určitě nedával Cool

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 92625910

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 92625911

OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7717
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Tue Mar 29, 2011 6:14 pm

m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Wed Apr 13, 2011 7:00 pm

kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  m.artty Wed Apr 13, 2011 7:09 pm

To bylo cca rok zpět naprodej za pár peněz....tehdy ještě psal, že k tomu má všechny originál věci, aby se dalo vrátit do normálního stavu. Ale jako ten 2dv. hatchback je velice zajímavé provedení.
m.artty
m.artty

Poèet pøíspìvkù : 1208
Join date : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  OPEL OLD SCHOOL Wed Apr 13, 2011 8:50 pm

Tak ta cena, to je mazec. Mad Pamatuju to oranžové 2dv. D coupé, co prodával Danek za 5tis a to bylo daleko lepší.
Ani netuším jak dopadlo Question

Ale ten vzhled těch malejch zadních dveří je super!!! Jako u mého Golfa cabrio Laughing

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 F7c42610

Tenhle předek bych asi nepřekousl Rolling Eyes

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 505f6510

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 5018ac10

Za 70tis je to hodně lákavé co??? scratch Rolling Eyes geek
OPEL OLD SCHOOL
OPEL OLD SCHOOL

Poèet pøíspìvkù : 7717
Join date : 16. 07. 10

https://opeloldschool.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  kuba-dc Wed Apr 13, 2011 9:03 pm

OPEL OLD SCHOOL napsal:

Za 70tis je to hodně lákavé co??? scratch Rolling Eyes geek

rozhodně Twisted Evil
kuba-dc
kuba-dc

Poèet pøíspìvkù : 331
Join date : 14. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  DepecheMode Wed Apr 13, 2011 9:37 pm

Už dlouho jsem neviděl takovou píčovinu !
Bejt to moje tak budu rád zě aspon flašku za něj dostanu. Exclamation
DepecheMode
DepecheMode

Poèet pøíspìvkù : 518
Join date : 17. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Halis Thu Apr 14, 2011 9:20 pm

Opel Rekord C Caravan 1.9, rok výroby 1970, pojízdný s SPZ, propadlá STK, zachovalý stav, cena dohodou.
V případě zájmu volejte na tel.: 721 762 594 (Roman Polák).
http://auto.bazos.cz/inzerat/9777758/Prodam-Opel-Rekord-C-Caravan-19.php

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 97777510
CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 97777511
CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 97777512
Halis
Halis

Poèet pøíspìvkù : 437
Join date : 28. 07. 10
Location : Mělník

Návrat nahoru Goto down

CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK - Stránka 13 Empty Re: CO JE KDE NA PRODEJ A ZA KOLIK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru